Rozbawiona i zadowolona publiczność nadaje sens naszej pracy i sprawia nam nieopisywalną przyjemność, dlatego też powodem do dumy są dla nas otrzymywane po imprezach emaile od publiczności. Poniżej niektóre z nich (w związku z ochroną danych osobowych nazwiska zostały celowo usunięte):

"Drodzy muzycy zespołu Tictak, Piszemy do Państwa, by wyrazić swoją wdzięczność za stworzenie niepowtarzalnej atmosfery na naszym weselu i przysporzeniu niezapomnianych wrażeń na cale życie, zarówno nam, jak i wszystkim gościom weselnym. W obecnych czasach, klienci wykazują wyraźnie większą aktywność w zakresie składania skarg i wniosków, aniżeli spędzają czasu na komplementowaniu wykonawców za dobrze wykonaną usługę. Czas to zmienić! Panowie! Wasza profesjonalne przygotowanie, nieskazitelna prezencja połączona ze znakomitym poczuciem humoru, taktu, a przede wszystkim światowy poziom wykonania utworów muzycznych przerosła oczekiwania wszystkich! Wasza muzyka elektryzowała wszystkie pokolenia, od najmłodszych, po starszyznę wesela, która nie skłonna była opuścić parkietu. Goście biegiem udawali się na parkiet po każdej przerwie i wykorzystywali każdy centymetr parkietu. Dzięki Waszemu wykonaniu Genowefy (Leszcze), ciocia Gienia ograniczyła palenie, dziadek miał zadyszkę przy rock n roll'u, a Wiktoria jechała najdłuższa w życiu Lokomotywą. Wszyscy wspominają żywo po dziś dzień! Dziękujemy za to, iż mieliśmy okazje doświadczyć tego, iż jesteście nie tylko niezwykle uzdolnionymi muzykami, ale również wspaniałymi psychologami tłumu dostosowując swoja muzykę do nastroju gości. Podsumowując, nie możemy polecić Waszego zespołu bardziej wszystkim poszukującym profesjonalnej oprawy muzycznej. Jedna rada - upewnijcie sie, ze parkiet jest pokaźnych rozmiarów. Dziękujemy! Z wyrazami szacunku, Ewelina i Paweł Ślub: Wroclaw 29/09/2012 w Pałacu Pawłowice."

 


"Serdecznie wam dziękujemy za wspaniałą zabawę w najważniejszym dniu naszego życia, dniu naszego ślubu 11.09.2010r. Zarówno my jak i nasi goście są pod ogromnym wrażeniem Waszych umiejętności, jesteście w 100% perfekcyjni w tym co robicie, a Wasza niespodzianka powaliła wszystkich na kolana. Głos Macieja i talent chłopaków to cudowne połączenie, jesteście po prostu super. Napiszcie proszę czy gracie na jakiejś zabawie w karnawale, bo z chęcią potańczylibyśmy jeszcze przy waszej muzyce. Dziękujemy Wam jeszcze raz i czekamy na odpowiedź Magdalena i Daniel K."


"Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Maciejowi, jak i całemu zespołowi Tictak za poprowadzenie nam wesela(widać że wiecie doskonale o co w tym chodzi:). Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego jak graliście i jak zabawialiście gości i z pewnością będziemy was polecać przy każdej możliwej okazji. Przed naszym ślubem byliśmy z Kasią na wielu weselach przyjaciół i znajomych i nie spodziewaliśmy się że najlepiej będziemy bawić się na swoim weselu! Naprawdę spisaliście się na 5 i jeszcze raz serdecznie wam za to dziękujemy. Kasia i Norbert J."


"Najwspanialszy czas w Naszym wspólnym życiu to dzień 20 czerwca 2009 roku. W tym szczególnym dla Nas dniu było nam niezmiernie miło, ze to właśnie Wasz zespół TICTAK towarzyszył Nam i Naszym Gościom na przyjęciu weselnym, bawiąc Nas wszystkich szerokim repertuarem i niespotykanym głosem. To właśnie między innymi dzięki Wam ten najważniejszy dla Nas dzień przebiegł najpiękniej jak tylko mogliśmy sobie wymarzyć. Chociaż na zewnątrz temperatura wynosiła 14" C i padał deszcz, wewnątrz było naprawdę gorąco od rytmów światowych hitów w waszym wykonaniu. Dzięki Wam wszyscy bawiliśmy się znakomicie!!! Dziękujemy, że mogliśmy na Was liczyć w każdym momencie. Chociaż przed Nami była cała noc, to i tak nie mieliśmy za wiele czasu aby podziękować Gościom za przybycie o czym pamiętaliście Wy, dedykując im piosenki w Naszym imieniu. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy Wam sukcesów zawodowych i osobistych. Pozdrawiamy :* Angela i Adrian"


"Miałem przyjemność być gościem na weselu Gosi i Andrzeja, 11 sierpnia w Restauracji „Marago” w Luboniu k/Poznania. Dziękujemy za super przyjęcie, które było tak bardzo udane m.in. dzięki Wam. Świetna muzyka, wspaniały wokal oraz zabawy poprowadzone z dobrym smakiem sprawiły, że każdy z gości znalazł w Waszym repertuarze coś dla siebie. Rodzice zadowoleni, bo sobie pośpiewali w czasie biesiady przy stołach prowadzonej przez Pana akordeonistę. Pozdrawiam i życzę jak najwięcej takich imprez! P.S. Bardzo spodobał mi się walc angielski zaśpiewany na I-szy taniec. Z tego, co wiem, został zaaranżowany specjalnie pod układ taneczny Gosi i Andrzeja. Czy moglibyście podać mi tytuł i wykonawcę? Z góry dziękuje!"

 

Więcej opinii o naszym zespole znajdziecie Państwo na stronach serwisów ślubnych - kliknij tutaj