Maciej "Maks"

Wspaniały, mocny głos z bluesowym zacięciem. Członek wielu zespołów bluesowych. Niesamowicie wytrzymały. Dopiero po całej nocy śpiewania zaczyna czuć, że jest rozśpiewany. Prowadzi wszystkie imprezy, bawi gości między utworami. Potrafi poderwać do tańca każdego. Gdy poczuje wenę twórczą, gra porywające solówki na harmonijce.

Ryszard

Od wielu lat występuje na różnych scenach i salach, grając muzykę taneczną. W zespole gra na instrumentach klawiszowych, wykorzystując maksymalnie ich możliwości. Posiada "słuch absolutny", dzięki któremu potrafi zagrać każdą usłyszaną melodię. Wspomaga swoim głosem wokalistę, a w niektórych utworach gra na gitarze, akordeonie lub trąbce.

Marcin

Zaczynał w kapelach bluesowych. Założyciel grup "CPN" i "Antykwariat". Zamiłowanie do bluesa uwidacznia się w jego solówkach. Wnosi nowe brzmienia do znanych utworów, starając się dodać coś od siebie. Gra na gitarze elektrycznej, akustycznej, a nawet w niektórych utworach na basowej.

Krzysztof

Gra głównie na gitarze basowej, dając nam solidną podstawę harmoniczną. Gdy ma już dość, przerzuca się na trąbkę. Wycina wtedy polki i inne czadowe numery. Gra zarówno melodię, jak i drugi głos, tworząc z saksofonem porywający do tańca duet. Oczywiście także śpiewa, gdy tylko jest taka potrzeba.

Marcin

Najmłodszy członek naszego zespołu.  Niezwykle zdolny i utalentowany saksofonista. Gra na saksofonie altowym, tenorowym, klarnecie, instrumentach klawiszowych i oczywiście wszelkiego rodzaju "przeszkadzajkach" perkusyjnych. Na co dzień kształci się muzycznie na wydziale artystycznym Uniwersytetu Zielonogórskiego

Remigiusz "Seju" Doskonały perkusista, dusza rockendrolowca, długoletni członek grupy rockowej  "HASH" - zagrał wżyciu wiele koncertów oraz imprez!